webspormacizle724.com İddaa tahminleri, günlük hazır banko kuponlar ve maçları ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunar. Bunun yanında canlı maç izleme, maç özetleri ve canlı maç sonuçları webspormacizle724.com'de yer almaktadır. Avrupa'da en çok oranı düşen maçlar, dünyada bütün liglerin puan tablosunu anlık olarak takip edebilirsiniz!

GÜNÜN İDDAA TAHMİNLERİ

 Saat
Karşılaşma
1
X
2
TAHMİN
 00:00
Atletico Roraima - Bare
2.90
3.50
3.85
MS2

Detay
 00:15
Atletico Palmaflor Vinto - Club Bolivar
3.25
1.55
2.50
MSX

Detay
 01:00
Houston Dynamo - Portland Timbers
3.55
1.55
2.90
MS1

Detay
 02:00
Rio Negro RR - Gas RR
3.60
3.00
1.40
MS2

Detay
 02:00
Comunicaciones FC - Deportivo Iztapa
3.25
2.10
1.65
MSX

Detay
 02:00
Plaza Amador - Arabe Unido
3.15
1.90
1.55
MS2

Detay
 02:00
Cruz Azul - Pumas UNAM
3.55
2.30
1.75
MS1

Detay
 02:30
Ypiranga AP - Santos AP
2.60
2.50
1.55
MS2

Detay
 02:30
New England Revolution - Colorado Rapids
2.80
2.20
3.10
MS1

Detay
 03:00
Forze Esports - Pele Warriors
4.00
2.50
2.35
MSX

Detay

Tümünü Göster


BANKO KUPONLAR

 Mefarettin YILMAZ - 10 TL ile 2841 TL Kazandırıyor.
StripfingWeiden - Wiener Sport-Club3.40MS2
Bayern Hof - DJK Vilzing3.35MS2
Espanyol SRL - Levante SRL3.15MS2
Wiener Viktoria - FC Mauerwerk3.30MS2
TSV 1860 Rosenheim - Türkgücü Munchen2.40MS2

 Bu kupona 1979 oy verilmiştir.

Tümünü Göster


CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK
Belarus Reserve LigIsloch Res.
0 - 0
Slutsk Res.'21
Belarus Reserve LigEnergetyk-BGU Res.
1 - 0
Minsk Res.'20


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
Regionalliga BavariaFV Illertissen
-
Greuther Furth II15:00

Detay
Regionalliga BavariaSpVgg Bayreuth
-
VfB Eichstatt15:00

Detay
Regionalliga BavariaTSV 1860 Rosenheim
-
Türkgücü Munchen15:00

Detay
Regionalliga BavariaVfR Garching
-
Heimstetten15:00

Detay
Regionalliga BavariaViktoria Aschaffenburg
-
Schalding-Heining15:00

Detay
Bayernliga NorthEintracht Bamberg 2010
-
SpVgg Ansbach15:00

Detay
Bayernliga NorthSeligenporten
-
TSV Abtswind15:00

Detay
Oberliga NOFV NorthMSV Pampow
-
SC Staaken15:00

Detay
Oberliga NOFV NorthStrausberg
-
Torgelower FC Greif15:00

Detay
Oberliga NOFV NorthTennis Borussia Berlin
-
1 FC Lok Stendal15:00

Detay
Oberliga NOFV SouthUnion Sandersdorf
-
VfB 1921 Krieschow15:00

Detay
Oberliga NOFV SouthVFC Plauen
-
FSV Martinroda15:00

Detay
Oberliga Rheinland-PfalzSaarTSG Pfeddersheim
-
Arminia Ludwigshafen15:00

Detay
Oberliga Baden WuerttembergSGV Freiberg
-
SF Dorfmerkingen15:00

Detay
Oberliga Baden WuerttembergSSV Reutlingen
-
FV Ravensburg15:00

Detay
Oberliga Baden WuerttembergTSV Ilshofen
-
SV Sandhausen II15:00

Detay
Division 2 NorrlandBodens BK
-
Gottne IF15:00

Detay
Primera B AperturaBoca Juniors de Cali
-
Bogota FC15:00

Detay
Division 2 NorrlandFriska Viljor FC
-
Umea FC Akademi15:00

Detay
Primera B AperturaDeportes Quindio
-
Leones FC15:00

Detay
Division 2 NorrlandIFK Timra
-
Morön BK15:00

Detay
Primera B AperturaLlaneros FC
-
Cortulua15:00

Detay
Division 2 NorrlandSandviks IK
-
Morön BK15:00

Detay
Primera B AperturaOrsomarso
-
Fortaleza CEIF15:00

Detay
Division 2 NorrlandSkelleftea FF
-
Notvikens IK15:00

Detay
Primera B AperturaReal Cartagena
-
Real San Andres15:00

Detay
Liga 1Barito Putera
-
Tira-Persikabo15:00

Detay
Division 2 NorrlandStode IF
-
Taftea IK15:00

Detay
Primera B AperturaTigres FC
-
Barranquilla FC15:00

Detay
Primera B AperturaUnion Magdalena
-
Atletico Huila15:00

Detay
Division 2 Norra SvealandEnköpings SK
-
Kungsangens IF15:00

Detay
Primera B AperturaValledupar FC
-
Atletico Cali15:00

Detay
Division 2 Norra SvealandGamla Upsala SK
-
FC Stockholm Internazionale15:00

Detay
Division 2 Norra SvealandHudiksvalls FF
-
Fanna BK15:00

Detay
Division 2 Norra SvealandKarlbergs BK
-
Enskede IK15:00

Detay
Division 2 Sodra SvealandTyresö FF
-
Rynninge IK15:00

Detay
Division 2 Norra GotalandIK Gauthiod
-
Ahlafors IF15:00

Detay
Division 2 Norra GotalandVanersborgs FK
-
Stenungsunds IF15:00

Detay
Division 2 Ostra GotalandFK Almeboda-Linneryd
-
Nosaby IF15:00

Detay
Division 2 Ostra GotalandÖsterlen FF
-
Ifö Bromölla IF15:00

Detay
Division 2 Vastra GotalandEslövs BK
-
Varbergs GIF FK15:00

Detay
Division 2 Vastra GotalandIS Halmia
-
KSF Prespa Birlik15:00

Detay
Division 2 Vastra GotalandUllareds IK
-
Onsala BK15:00

Detay
U19 Allsvenskan NorraHammarby IF U19
-
GIF Sundsvall U1915:00

Detay
U19 Allsvenskan SodraNorrby IF U19
-
Jönköpings Södra U1915:00

Detay
Premier LigFK Kaspyi Aktau
-
Kairat Almaty15:00

Detay
Premier LigShakhter Karagandy
-
Kaisar Kyzylorda15:00

Detay
Premier LigTaraz
-
Qyzyljar SK Petropavlovsk15:00

Detay
Premier LigOkzhetpes Kokshetau
-
Irtysh Pavlodar15:00

Detay
Premier LigTobol Kostanay
-
Astana15:00

Detay
Premier LigZhetysu Taldykorgan
-
Ordabasy Shymkent15:00

Detay
Premier LigSony Sugar
-
Wazito15:00

Detay
Thai Lig 1Sukhothai
-
Police Tero15:00

Detay
2nd Division Pulje 1BK Avarta
-
HIK Hellerup15:00

Detay
2nd Division Pulje 1Bronshoj BK
-
Slagelse BI15:00

Detay
2nd Division Pulje 1FA 2000
-
Nordvest FC15:00

Detay
Thai Lig 2Khonkaen United
-
MOF Customs United15:00

Detay
Thai Lig 2Uthai Thani FC
-
Chiangmai United15:00

Detay
2nd Division Pulje 1Skovshoved
-
B 93 Kopenhagen15:00

Detay
2nd Division Pulje 1Vanlose
-
BK Frem15:00

Detay
2nd Division Pulje 1Helsingor
-
Hillerod15:00

Detay
2nd Division Pulje 2AB Copenhagen
-
Vejgaard B15:00

Detay
2nd Division Pulje 2Brabrand IF
-
Naesby BK15:00

Detay
2nd Division Pulje 2Jammerbugt
-
Ringkobing IF15:00

Detay
2nd Division Pulje 2Middelfart
-
Aarhus Fremad15:00

Detay
2nd Division Pulje 2Vejlby Skovbakken Aarhus
-
Dalum IF15:00

Detay
2nd Division Pulje 2Sydvest 05
-
Thisted15:00

Detay
FAW Welsh CupCaernarfon Town
-
Cardiff Met FC15:00

Detay
III Liga Group 2Mieszko Gniezno
-
Kotwica Kolobrzeg15:00

Detay
Premier Lig 2 Division 1Tottenham U23
-
Everton U2315:00

Detay
JLigUrawa Red Diamonds
-
Cerezo Osaka15:00

Detay
3rd Liga1 FC Kaiserslautern
-
Chemnitzer FC15:00

Detay
3rd Liga1860 München
-
Hansa Rostock15:00

Detay
3rd LigaCarl Zeiss Jena
-
KFC Uerdingen 0515:00

Detay
3rd LigaEintracht Braunschweig
-
Sonnenhof Großaspach15:00

Detay
3rd LigaFSV Zwickau
-
SpVgg Unterhaching15:00

Detay
3rd LigaSV Meppen
-
Hallescher FC15:00

Detay
2 Bundesliga Women1 FC Saarbrücken
-
SG 99 Andernach15:00

Detay
2 Bundesliga Women1899 Hoffenheim II
-
Bayern München II15:00

Detay
2 Bundesliga WomenBV Cloppenburg
-
SV Meppen15:00

Detay
2 Bundesliga WomenFFC Turbine Potsdam II
-
1 FFC Frankfurt II15:00

Detay
2 Bundesliga WomenFSV Gütersloh
-
Borussia Mgladbach15:00

Detay
2 Bundesliga WomenVfL Wolfsburg II
-
Ingolstadt15:00

Detay
2 Bundesliga WomenWerder Bremen
-
DSC Arminia Bielefeld15:00

Detay
Regionalliga NordHeider SV
-
Holstein Kiel II15:00

Detay
Regionalliga NordTSV Havelse
-
FC St Pauli II15:00

Detay
Regionalliga WestBonner SC
-
TUS Haltern15:00

Detay
Regionalliga WestBorussia Mgladbach II
-
Sportfreunde Lotte15:00

Detay
Regionalliga WestFortuna Köln
-
Rot-Weiß Essen15:00

Detay
Regionalliga WestRW Oberhausen
-
1 FC Köln II15:00

Detay
Regionalliga WestSC Verl
-
Wuppertaler SV15:00

Detay
Regionalliga WestSV Lippstadt 08
-
Borussia Dortmund II15:00

Detay
Regionalliga WestWattenscheid 09
-
SV Rödinghausen15:00

Detay
Regionalliga SüdwestBahlinger SC
-
TSG Balingen15:00

Detay
Regionalliga SüdwestFC Gießen
-
Bayern Alzenau15:00

Detay
Regionalliga SüdwestFC Homburg
-
TSV Steinbach Haiger15:00

Detay
Regionalliga SüdwestFK Pirmasens
-
Hoffenheim II15:00

Detay
Regionalliga SüdwestKickers Offenbach
-
FSV Frankfurt15:00

Detay
Regionalliga SüdwestSSV Ulm 1846
-
1 FC Saarbrücken15:00

Detay
Regionalliga SüdwestSV Elversberg
-
Rot-Weiss Koblenz15:00

Detay
Regionalliga SüdwestVfR Aalen
-
Astoria Walldorf15:00

Detay
Regionalliga Bavaria1 FC Nurnberg II
-
TSV Aubstadt15:00

Detay
Regionalliga BavariaFC Augsburg II
-
SV Wacker Burghausen15:00

Detay
Premier LigKuching FA
-
Selangor PKNS15:15

Detay
2 LigaFC Dornbirn
-
Vorwarts Steyr15:30

Detay
Bayernliga SouthFC Ismaning
-
SV Donaustauf15:30

Detay
Vysshaya LigShakhtyor Soligorsk
-
Neman Grodno15:30

Detay
2nd Division Promotion RoundASIL Lysis
-
Onisilos Sotiras15:30

Detay
2nd Division Promotion RoundAris Limassol
-
Karmiotissa Polemidion15:30

Detay
2nd Division Promotion RoundAyia Napa
-
Othellos Athienou15:30

Detay
2nd Division Promotion RoundErmis Aradippou
-
Anagennisi Derynia15:30

Detay
2nd Division Relegation RoundOmonia Aradippou
-
ALKI Oroklini15:30

Detay
2nd Division Relegation RoundOmonia Psevda
-
Akritas Chlorakas15:30

Detay
2nd Division Relegation RoundYpsonas FC
-
PO Xylotymbou 200615:30

Detay
U19 1st DivisionSlavia Praha U19
-
MFK Karvina U1915:30

Detay
Division 1Al-Oruba
-
Al Tawon SC15:45

Detay
Division 1Al-Thaid
-
Al Arabi15:45

Detay
Division 1Al Hamriyah Club
-
Masafi15:50

Detay
Bayernliga NorthBayern Hof
-
DJK Vilzing16:00

Detay
Bayernliga NorthWürzburger FV
-
1 FC Sand16:00

Detay
Bayernliga SouthFC Deisenhofen
-
FC Ingolstadt II16:00

Detay
Bayernliga SouthSV Kirchanschoring
-
FC Pipinsried16:00

Detay
Bayernliga SouthSV Pullach
-
1865 Dachau16:00

Detay
Premier LigChippa United
-
Highlands Park16:00

Detay
Premier LigOrlando Pirates
-
Baroka FC16:00

Detay
Premier LigStellenbosch
-
Cape Town City FC16:00

Detay
HessenligaFSV Fernwald
-
KSV Baunatal16:00

Detay
HessenligaSC Viktoria Griesheim
-
FV Bad Vilbel16:00

Detay
HessenligaSG Barockstadt Fulda-Lehnerz
-
SC Waldgirmes16:00

Detay
HessenligaTUS Dietkirchen
-
KSV Hessen Kassel16:00

Detay
Vtora LigaChernomorets Balchik
-
Neftochimic Burgas16:00

Detay
Vtora LigaLitex Lovech
-
Hebar Pazardzhik16:00

Detay
Vtora LigaMontana 1921
-
Spartak Varna16:00

Detay
Vtora LigaPirin Blagoevgrad
-
Kariana Erden16:00

Detay
SuperettanAFC Eskilstuna
-
Jönköpings Södra16:00

Detay
SuperettanAkropolis IF
-
Degerfors IF16:00

Detay
Vtora LigaLokomotiv Gorna Oryahovitsa
-
Lokomotiv Sofia16:00

Detay
Vtora LigaPomorie
-
PFC Spartak Pleven16:00

Detay
Vtora LigaSeptemvri Sofia
-
CSKA 1948 Sofia16:00

Detay
Division 2 NorrlandIFK Östersund
-
IFK Umea16:00

Detay
Division 2 Norra SvealandSkiljebo SK
-
IFK Lidingö16:00

Detay
Division 2 Sodra SvealandIFK Kumla FK
-
Atvidabergs FF16:00

Detay
Division 2 Norra GotalandIK Oddevold
-
Nordvarmlands FF16:00

Detay
Division 2 Ostra GotalandDalstorps IF
-
Asarums IF FK16:00

Detay
Division 2 Ostra GotalandIFK Karlshamn
-
IK Tord16:00

Detay
U19 Allsvenskan SodraHelsingborgs IF U19
-
Trelleborg FF U1916:00

Detay
U19 Allsvenskan SodraIFK Göteborg U19
-
Kalmar FF U1916:00

Detay
VirsligaFK Tukums 2000TSS
-
BFC Daugava Daugavpils16:00

Detay
A LygaFK Kauno
-
FK Panev16:00

Detay
Super LigFelda United FC
-
UiTM FC16:00

Detay
Super LigPDRM FA
-
Kedah16:00

Detay
Premier LigAlliance FC
-
Polisi Tanzania FC16:00

Detay
Super LigPerak FA
-
Melaka16:00

Detay
Premier LigBiashara United FC
-
KMC FC16:00

Detay
Super LigSelangor FA
-
Petaling Jaya City FC16:00

Detay
Premier LigKagera Sugar Fc
-
Azam FC16:00

Detay
Premier LigMbeya City FC
-
Simba SC16:00

Detay
Premier LigNegeri Sembilan
-
Terengganu FC II16:00

Detay
Premier LigMwadui FC
-
Lipuli FC16:00

Detay
Premier LigRuvu Shooting
-
Ndanda FC16:00

Detay
Premier LigSingida United
-
Mtibwa Sugar16:00

Detay
1st DivisionHvidovre IF
-
Viborg FF16:00

Detay
Thai Lig 1Suphanburi
-
Trat FC16:00

Detay
Thai Lig 2Kasetsart University FC
-
Navy FC16:00

Detay
I ligaStal Mielec
-
Stomil Olsztyn16:00

Detay
II LigaB
-
MKS Bytovia Bytow16:00

Detay
III Liga Group 1Olimpia Zambrow
-
Bron Radom16:00

Detay
III Liga Group 1Sokol Aleksandrow Lodzki
-
Pelikan Lowicz16:00

Detay
Serie BBenevento
-
Juve Stabia16:00

Detay
Serie BCittadella
-
Perugia16:00

Detay
Serie BSpezia
-
Pisa16:00

Detay
III Liga Group 2Chemik Police
-
Radunia Stezyca16:00

Detay
III Liga Group 2Unia Janikowo
-
Polonia Sroda Wielkopolska16:00

Detay
Kansallinen LiigaKuopion Palloseura
-
Jypk16:00

Detay
Kansallinen LiigaPK-35
-
PK-35 Vantaa16:00

Detay
Kansallinen LiigaTPS
-
FC Honka16:00

Detay
Premium LiigaLevadia Tallinn
-
Tallinna JK Legion16:00

Detay
Kansallinen LiigaTips Vantaa
-
Tampereen Ilves16:00

Detay
Championnat National U19 Group DAS Monaco U19
-
Castelnau Le Cres U1916:00

Detay
Bundesliga SRL1 FC Union Berlin SRL
-
1 FSV Mainz 05 SRL16:30

Detay
Bundesliga SRLBayer 04 Leverkusen SRL
-
VfL Wolfsburg SRL16:30

Detay
Bundesliga SRLFC Augsburg SRL
-
SC Paderborn 07 SRL16:30

Detay
Bundesliga SRLRB Leipzig SRL
-
Hertha BSC SRL16:30

Detay
Bundesliga SRLTSG 1899 Hoffenheim SRL
-
1 FC Köln SRL16:30

Detay
Bayernliga SouthTSV Nördlingen
-
TSV 1882 Landsberg16:30

Detay
Bayernliga SouthTSV Schwaben Augsburg
-
SSV Jahn Regensburg II16:30

Detay
Oberliga Rheinland-PfalzSaarFV Diefflen
-
SV Gonsenheim16:30

Detay
Oberliga Rheinland-PfalzSaarTUS Mechtersheim
-
VfR Wormatia Worms16:30

Detay
Oberliga Baden WuerttembergFC Nöttingen
-
Stuttgarter Kickers16:30

Detay
Oberliga Baden WuerttembergSV Linx
-
1 Göppinger SV16:30

Detay
Oberliga Baden WuerttembergSV Oberachern
-
1 CfR Pforzheim16:30

Detay
Oberliga Baden WuerttembergVfB Stuttgart II
-
Neckarsulm Sport-Union16:30

Detay
I-LigChennai City
-
Punjab FC16:30

Detay
Liga 1Persiraja Banda Aceh
-
Bali United FC16:30

Detay
MSFLSfk Vrchovina
-
FC Velke Mezirici16:30

Detay
MSFLUhersky Brod
-
SK Sigma Olomouc B16:30

Detay
Tweede DivisieExcelsior Maassluis
-
HHC Hardenberg16:30

Detay
Tweede DivisieJong Volendam
-
VV IJsselmeervogels16:30

Detay
Tweede DivisieQuick Boys
-
VV Katwijk16:30

Detay
Tweede DivisieKoninklijke HFC
-
GVVV16:30

Detay
Tweede DivisieSV Spakenburg
-
De Treffers16:30

Detay
Tweede DivisieKozakken Boys
-
Rijnsburgse Boys16:30

Detay
Tweede DivisieSVV Scheveningen
-
ASWH16:30

Detay
Tweede Divisievv Noordwijk
-
TEC16:30

Detay
1 LigMenemen Spor
-
Boluspor16:30

Detay
Bundesliga1 FC Union Berlin
-
1 FSV Mainz 0516:30

Detay
Bundesliga1899 Hoffenheim
-
1 FC Köln16:30

Detay
BundesligaAugsburg
-
SC Paderborn 0716:30

Detay
BundesligaRB Leipzig
-
Hertha BSC16:30

Detay
Premier LigRubin Kazan
-
Lokomotiv Moscow16:30

Detay
III Liga Group 4KSZO Ostrowiec
-
Jutrzenka Giebultow16:30

Detay
Regionalliga CentreEintracht Wels
-
Union Gurten17:00

Detay
Regionalliga CentreSV Ried II
-
WSC Hertha17:00

Detay
Regionalliga CentreSturm Graz A
-
Kalsdorf17:00

Detay
Regionalliga CentreSC Weiz
-
ATSV Stadl-Paura17:00

Detay
Regionalliga CentreWolfsberger AC
-
Allerheiligen17:00

Detay
Regionalliga CentreUnion Vocklamarkt
-
USV Weindorf St Anna am Aigen17:00

Detay
LaLiga SRLReal Sociedad SRL
-
Real Madrid SRL17:00

Detay
Bayernliga NorthATSV 1898 Erlangen
-
ASV Cham17:00

Detay
Regionalliga Salzburg SpringAustria Salzburg
-
SV Grödig17:00

Detay
Bayernliga NorthFC Viktoria Kahl
-
SC Eltersdorf17:00

Detay
Bayernliga NorthTSV Karlburg
-
Grossbardorf17:00

Detay
Premier Lig SRLArsenal SRL
-
Norwich City SRL17:00

Detay
Premier Lig SRLBournemouth SRL
-
Newcastle United SRL17:00

Detay
Regionalliga Salzburg SpringSV Kuchl
-
SV Wals-Grünau17:00

Detay
Premier Lig SRLBrighton Hove Albion SRL
-
Manchester United SRL17:00

Detay
Premier Lig SRLCrystal Palace SRL
-
Burnley SRL17:00

Detay
Regionalliga Salzburg SpringTSV St Johann
-
Seekirchen17:00

Detay
Premier Lig SRLWatford SRL
-
Southampton SRL17:00

Detay
Regionalliga Salzburg SpringUSK Anif
-
SK Bischofshofen17:00

Detay
Bayernliga SouthSpVgg Hankofen-Hailing
-
TSV Schwabmünchen17:00

Detay
Bayernliga SouthTSV Kottern
-
TSV 1860 Munich II17:00

Detay
Oberliga NiedersachsenAtlas Delmenhorst
-
HSC Tündern17:00

Detay
Premier LigQarabağ Agdam FK
-
Zir FK17:00

Detay
Premier LigSabah
-
Sumqayıt FK17:00

Detay
Oberliga Rheinland-PfalzSaarFC Hertha Wiesbach
-
TSV Schott Mainz17:00

Detay
Tercera Division Group 11Platges De Calvia
-
Santanyi17:00

Detay
NB IDebreceni VSC
-
Kaposvari Rakoczi17:00

Detay
NB IFerencvarosi TC
-
Diosgy17:00

Detay
NB IMOL Fehervar FC
-
Kisvarda FC17:00

Detay
NB IMez
-
Paksi17:00

Detay
NB IZalaegerszegi TE
-
Puskas Akademia17:00

Detay
NB IUjpest
-
Budapest Honved17:00

Detay
Premier Lig Playoffs 1-6Hapoel Haifa
-
Hapoel Beer Sheva17:00

Detay
Premier Lig Playoffs 1-6Hapoel Tel Aviv
-
Beitar Jerusalem17:00

Detay
1st Division Championship groupApollon Limassol
-
Anorthosis Famagusta17:00

Detay
Premier Lig Playoffs 7-14Bnei Yehuda Tel Aviv
-
Hapoel Hadera17:00

Detay
Division 2 Norra SvealandIFK Österakers FK
-
Fagersta Sodra IK17:00

Detay
Premier Lig Playoffs 7-14Hapoel Kfar Saba
-
Hapoel Raanana17:00

Detay
Premier Lig Playoffs 7-14Ironi Kiryat Shmona
-
Ashdod SC17:00

Detay
Premier Lig Playoffs 7-14Sekzia Ness Ziona
-
Maccabi Netanya17:00

Detay
Division 2 Sodra SvealandAssyriska IF
-
Vagnharads SK17:00

Detay
Division 2 Sodra SvealandVarmbols FC
-
Huddinge IF17:00

Detay
Division 2 Norra GotalandGrebbestads IF
-
Lidköpings FK17:00

Detay
Jordan LigSahab SC
-
Al Faisaly17:00

Detay
Promotion LigFC Bavois
-
FC Basel II17:00

Detay
Promotion LigFC Breitenrain
-
Yverdon-Sport FC17:00

Detay
Promotion LigFC Zürich II
-
FC Black Stars17:00

Detay
Promotion LigSC Brühl SG
-
FC Sion II17:00

Detay
Promotion LigSC YF Juventus
-
FC Köniz17:00

Detay
Premier Lig Main roundTarxien Rainbows FC
-
Gudja United17:00

Detay
Premier LigArsenal
-
Norwich City17:00

Detay
Premier LigBrighton Hove Albion
-
Manchester United17:00

Detay
First DivisionQormi FC
-
Pembroke Athleta FC17:00

Detay
Premier LigCrystal Palace
-
Burnley17:00

Detay
Premier LigBournemouth
-
Newcastle United17:00

Detay
Premier LigWatford
-
Southampton17:00

Detay
National LigAldershot Town
-
Solihull Moors17:00

Detay
National LigDagenham Redbridge
-
FC Halifax Town17:00

Detay
National LigEastleigh
-
Barrow17:00

Detay
Serie ACagliari
-
Atalanta17:00

Detay
National LigChesterfield
-
Boreham Wood17:00

Detay
National LigEbbsfleet United
-
AFC Fylde17:00

Detay
National LigHarrogate Town
-
Woking17:00

Detay
National LigHartlepool United
-
Maidenhead United17:00

Detay
National LigStockport County
-
Yeovil Town17:00

Detay
National LigChorley FC
-
Sutton United17:00

Detay
National LigTorquay United
-
Bromley17:00

Detay
National Lig NorthAltrincham
-
Gloucester17:00

Detay
National LigWrexham
-
Dover Athletic17:00

Detay
National Lig NorthBoston United
-
Spennymoor Town17:00

Detay
National Lig NorthBlyth Spartans
-
Alfreton Town17:00

Detay
National Lig NorthCurzon Ashton FC
-
Leamington17:00

Detay
National Lig NorthFarsley Celtic
-
Chester17:00

Detay
National Lig NorthBrackley Town
-
York City17:00

Detay
Primera Division Reserve AperturaGeneral Diaz Reserve
-
Olimpia Reserve17:00

Detay
National Lig NorthGuiseley
-
Southport17:00

Detay
Primera Division Reserve AperturaGuairena Reserves
-
Nacional Asuncion Reserve17:00

Detay
Süper LigMKE Ankaragücü
-
Başakşehir FK17:00

Detay
National Lig NorthHereford FC
-
Kings Lynn Town17:00

Detay
National Lig NorthKidderminster Harriers
-
Bradford Park Avenue17:00

Detay
Primera Division Reserve AperturaLibertad Reserve
-
12 de Octubre de Itaugua Reserve17:00

Detay
National Lig SouthBath City
-
Havant Waterlooville17:00

Detay
Primera Division Reserve AperturaSol de America Reserve
-
River Plate Asuncion Reserve17:00

Detay
National Lig NorthKettering Town
-
Darlington17:00

Detay
Primera Division Reserve AperturaSportivo Luqueno Reserve
-
Cerro Porteno Reserve17:00

Detay
National Lig SouthBillericay Town
-
Dulwich Hamlet17:00

Detay
Primera Division Reserve AperturaSportivo San Lorenzo Reserve
-
Guarani Reserve17:00

Detay
National Lig SouthBraintree Town
-
Welling United17:00

Detay
National Lig SouthDorking Wanderers
-
Concord Rangers17:00

Detay
National Lig NorthGateshead
-
Telford United17:00

Detay
National Lig SouthOxford City
-
Chelmsford City17:00

Detay
National Lig SouthSlough Town
-
Chippenham Town17:00

Detay
I ligaWigry Suwa
-
GKS Tychy17:00

Detay
National Lig SouthMaidstone United
-
Dartford17:00

Detay
National Lig SouthSt Albans City
-
Tonbridge Angels17:00

Detay
National Lig SouthWealdstone
-
Hampton Richmond Borough17:00

Detay
ChampionshipBrentford
-
Wigan Athletic17:00

Detay
Northern Premier Lig Premier DivisionAtherton Collieries AFC
-
Scarborough Athletic17:00

Detay
ChampionshipBristol City
-
Cardiff City17:00

Detay
Northern Premier Lig Premier DivisionBamber Bridge
-
Whitby Town17:00

Detay
II LigaLegionovia Legionowo
-
GKS Katowice17:00

Detay
ChampionshipCharlton Athletic
-
Millwall17:00

Detay
National Lig SouthEastbourne Borough
-
Hungerford Town17:00

Detay
II LigaPogo
-
KS Gornik Polkowice17:00

Detay
ChampionshipFulham
-
Birmingham City17:00

Detay
National Lig SouthWeymouth FC
-
Hemel Hempstead17:00

Detay
II LigaSkra Cz
-
Resovia Rzeszow17:00

Detay
ChampionshipHuddersfield Town
-
Preston North End17:00

Detay
Northern Premier Lig Premier DivisionFC United of Manchester
-
Nantwich Town17:00

Detay
ChampionshipMiddlesbrough
-
Queens Park Rangers17:00

Detay
Northern Premier Lig Premier DivisionGainsborough Trinity
-
Hyde United17:00

Detay
ChampionshipStoke City
-
Barnsley17:00

Detay
Northern Premier Lig Premier DivisionMickleover Sports
-
South Shields17:00

Detay
ChampionshipLuton Town
-
Reading17:00

Detay
Northern Premier Lig Premier DivisionStafford Rangers
-
Ashton United17:00

Detay
ChampionshipSwansea City
-
Sheffield Wednesday17:00

Detay
Northern Premier Lig Premier DivisionStalybridge Celtic
-
Lancaster City17:00

Detay
ChampionshipWest Bromwich Albion
-
Hull City17:00

Detay
Northern Premier Lig Premier DivisionMorpeth Town
-
Grantham Town17:00

Detay
III Liga Group 1MKS Kaczkan Huragan Morag
-
Legia II Warszawa17:00

Detay
Northern Premier Lig Premier DivisionBasford United
-
Warrington Town17:00

Detay
III Liga Group 1Mlks Znicz Biala Piska
-
Sokol Ostroda17:00

Detay
III Liga Group 1KS Wasilkow
-
Polonia Warszawa17:00

Detay
Southern Lig Premier Division CentralAFC Rushden Diamonds
-
Alvechurch FC17:00

Detay
III Liga Group 1Pogon Grodzisk Mazowiecki
-
Rks Radomsko17:00

Detay
Southern Lig Premier Division CentralBanbury United
-
Leiston17:00

Detay
III Liga Group 1
-
Unia Skierniewice17:00

Detay
Northern Premier Lig Premier DivisionWitton Albion
-
Matlock Town17:00

Detay
Southern Lig Premier Division CentralBromsgrove Sporting
-
Peterborough Sports FC17:00

Detay
Southern Lig Premier Division CentralHednesford Town
-
St Ives Town17:00

Detay
Lig OneBolton Wanderers
-
Lincoln City17:00

Detay
Southern Lig Premier Division CentralHitchin Town
-
Redditch United17:00

Detay
Southern Lig Premier Division CentralKings Langley
-
Tamworth17:00

Detay
Southern Lig Premier Division CentralRoyston Town
-
Barwell FC17:00

Detay
III Liga Group 2Gornik Konin
-
Grom Nowy Staw17:00

Detay
Lig OneCoventry City
-
Peterborough United17:00

Detay
Southern Lig Premier Division CentralRushall Olympic
-
Needham Market FC17:00

Detay
III Liga Group 2OKS Swit Skolwin Szczecin
-
Pogon II Szczecin17:00

Detay
Lig OneDoncaster Rovers
-
Tranmere Rovers17:00

Detay
Southern Lig Premier Division CentralStourbridge
-
Biggleswade Town17:00

Detay
Lig OneBlackpool
-
Burton Albion17:00

Detay
Southern Lig Premier Division CentralCoalville Town
-
Lowestoft Town17:00

Detay
Lig OneIpswich Town
-
Southend United17:00

Detay
Southern Lig Premier Division SouthChesham United
-
Weston Super Mare17:00

Detay
Lig OneMilton Keynes Dons
-
Fleetwood Town17:00

Detay
Southern Lig Premier Division CentralStratford Town
-
Nuneaton Borough17:00

Detay
Lig OnePortsmouth
-
Bristol Rovers17:00

Detay
Southern Lig Premier Division SouthGosport Borough
-
Wimborne Town17:00

Detay
Lig OneGillingham
-
Accrington Stanley17:00

Detay
Southern Lig Premier Division SouthHartley Wintney
-
Truro City17:00

Detay
III Liga Group 2Gwardia Koszalin
-
Jarota Jarocin17:00

Detay
Lig OneRochdale
-
Oxford United17:00

Detay
Southern Lig Premier Division SouthHendon
-
Swindon Supermarine17:00

Detay
Lig OneSunderland
-
Shrewsbury Town17:00

Detay
Southern Lig Premier Division SouthMerthyr Town
-
Poole Town17:00

Detay
Lig TwoBradford City
-
Colchester United17:00

Detay
Southern Lig Premier Division SouthHarrow Borough
-
Farnborough17:00

Detay
Lig TwoCambridge United
-
Walsall17:00

Detay
Southern Lig Premier Division SouthMetropolitan Police
-
Tiverton Town17:00

Detay
Lig OneWycombe Wanderers
-
Rotherham United17:00

Detay
Southern Lig Premier Division SouthSalisbury
-
Hayes Yeading17:00

Detay
Lig TwoCarlisle United
-
Port Vale17:00

Detay
Southern Lig Premier Division SouthBlackfield Langley
-
Taunton Town17:00

Detay
III Liga Group 4Avia Swidnik
-
Chelmianka Chelm17:00

Detay
Lig TwoCheltenham Town
-
Exeter City17:00

Detay
Southern Lig Premier Division SouthWalton Casuals
-
Dorchester Town17:00

Detay
III Liga Group 4Hetman Zamosc
-
Wisla Sandomierz17:00

Detay
Lig TwoCrewe Alexandra
-
Northampton Town17:00

Detay
Southern Lig Premier Division SouthYate Town
-
Beaconsfield Town FC17:00

Detay
III Liga Group 4Hutnik Krakow
-
Wisla Pulawy17:00

Detay
Lig TwoMorecambe
-
Crawley Town17:00

Detay
Isthmian Lig Premier DivisionBishops Stortford
-
Folkestone Invicta17:00

Detay
III Liga Group 4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
-
Motor Lublin17:00

Detay
Lig TwoNewport County
-
Grimsby Town17:00

Detay
Isthmian Lig Premier DivisionCorinthian Casuals
-
Enfield Town17:00

Detay
III Liga Group 4Orleta Radzyn Podlaski
-
Podhale Nowy Targ17:00

Detay
Lig TwoMansfield Town
-
Macclesfield Town17:00

Detay
Isthmian Lig Premier DivisionBognor Regis
-
East Thurrock United17:00

Detay
Lig TwoOldham Athletic
-
Stevenage17:00

Detay
Isthmian Lig Premier DivisionHornchurch
-
Carshalton Athletic17:00

Detay
Lig TwoPlymouth Argyle
-
Forest Green Rovers17:00

Detay
Isthmian Lig Premier DivisionBowers Pitsea
-
Kingstonian17:00

Detay
Lig TwoScunthorpe United
-
Leyton Orient17:00

Detay
Isthmian Lig Premier DivisionHaringey Borough
-
Cray Wanderers17:00

Detay
Isthmian Lig Premier DivisionLeatherhead
-
Worthing FC17:00

Detay
Isthmian Lig Premier DivisionMargate
-
Cheshunt FC17:00

Detay
Isthmian Lig Premier DivisionHorsham
-
Brightlingsea Regent17:00

Detay
Liga 1 Championship roundAstra Giurgiu
-
FCSB17:00

Detay
Isthmian Lig Premier DivisionMerstham
-
Wingate Finchley17:00

Detay
Liga 1 Championship roundCFR Cluj
-
Universitatea Craiova17:00

Detay
Isthmian Lig Premier DivisionPotters Bar Town
-
Lewes17:00

Detay
Liga 1 Championship roundGaz Metan Media
-
FC Botoani17:00

Detay
Liga 1 Relegation roundAcademica Clinceni
-
Chindia Targovişte17:00

Detay
Liga 1 Relegation roundDinamo Bucureti
-
Sepsi OSK17:00

Detay
EliteserienStromsgodset
-
Viking FK17:00

Detay
Liga 1 Relegation roundFC Voluntari
-
FC Politehnica Iaşi17:00

Detay
Liga 1 Relegation roundViitorul Constana
-
FC Hermannstadt17:00

Detay
Super LigFC St Gallen 1879
-
FC Sion17:00

Detay
Super LigFC Basel
-
Neuchatel Xamax17:00

Detay
Super LigFC Luzern
-
FC Thun17:00

Detay
Super LigYoung Boys
-
FC Lugano17:00

Detay
Super LigFC Zürich
-
Servette17:00

Detay
Championnat National U19 Group DUS Colomiers U19
-
Porto Vecchio U1917:00

Detay
GirabolaSporting Cabinda
-
Cuando Cubango17:00

Detay
PFL SouthDinamo Stavropol
-
Spartak Nalchik17:00

Detay
PFL SouthDruzhba Maykop
-
FK Biolog Novokubansk17:00

Detay
PFL SouthFC Inter Cherkessk
-
Legion-Dynamo Makhachkala17:00

Detay
PFL SouthFK Spartak Vladikavkaz
-
SKA Rostov-na-Donu17:00

Detay
PFL SouthMashuk-KMV Pyatigorsk
-
Chernomorets Novorossijsk17:00

Detay
PFL SouthSC Makhachkala
-
FC Alania Vladikavkaz17:00

Detay
PFL SouthUrozhay Krasnodar
-
Anzhi Makhachkala17:00

Detay
PFL SouthVolgar Astrakhan
-
FK Krasnodar III17:00

Detay
PremiershipKilmarnock
-
Livingston17:00

Detay
PremiershipRangers
-
Motherwell17:00

Detay
PremiershipRoss County
-
St Mirren17:00

Detay
PremiershipSt Johnstone
-
Hamilton Academical17:00

Detay
ChampionshipAlloa Athletic
-
Dundee FC17:00

Detay
Regionalliga NordSSV Jeddeloh
-
SC Weiche Flensburg 0817:00

Detay
ChampionshipAyr United
-
Dunfermline Athletic17:00

Detay
ChampionshipGreenock Morton
-
Inverness Caledonian Thistle17:00

Detay
ChampionshipPartick Thistle
-
Arbroath17:00

Detay
Lig OneClyde FC
-
Forfar Athletic17:00

Detay
Lig OneDumbarton
-
Peterhead17:00

Detay
Lig OneMontrose
-
Raith Rovers17:00

Detay
Lig OneStranraer
-
East Fife17:00

Detay
Lig TwoAlbion Rovers
-
Annan Athletic17:00

Detay
Lig TwoBrechin City
-
Stenhousemuir17:00

Detay
Lig TwoCove Rangers
-
Elgin City17:00

Detay
Lig TwoQueens Park FC
-
Edinburgh City17:00

Detay
Lig TwoStirling Albion
-
Cowdenbeath17:00

Detay
Regionalliga EastSV Leobendorf
-
FC Marchfeld Donauauen17:30

Detay
Regionalliga EastStripfingWeiden
-
Wiener Sport-Club17:30

Detay
Regionalliga EastWiener Viktoria
-
FC Mauerwerk17:30

Detay
Vysshaya LigBATE Borisov
-
Rukh Brest FC17:30

Detay
Oberliga Rheinland-PfalzSaarRöchling Völklingen
-
FV Dudenhofen17:30

Detay
Tercera Division Group 11CD Binisalem
-
SD Portmany17:30

Detay
NLA WomenFC Sankt Gallen-Staad
-
Servette FC Chenois17:30

Detay
CFL Group BZivanice
-
FC Hradec Kralove B17:30

Detay
Primeira LigaCD Santa Clara
-
Portimonense17:30

Detay
Primeira LigaPaços de Ferreira
-
Belenenses SAD17:30

Detay
III Liga Group 4Wisloka Debica
-
Sokol Sieniawa17:30

Detay
Regionalliga West Promotion RoundSAK 1914 Salzburg
-
Dornbirner SV18:00

Detay
Regionalliga West Promotion RoundSV Wörgl
-
Hohenems18:00

Detay
Regionalliga West Promotion RoundSchwaz
-
FC Pinzgau Saalfelden18:00

Detay
Regionalliga Tirol SpringFC Kitzbühel
-
Wacker Innsbruck II18:00

Detay
Regionalliga Tirol SpringKufstein
-
SC Imst 193318:00

Detay
Regionalliga Tirol SpringZirl
-
Svg Reichenau18:00

Detay
Superliga Championship roundDAC Dunajska Streda
-
M18:00

Detay
Regionalliga Tirol SpringHall
-
SV Telfs18:00

Detay
Superliga Championship roundMFK Ru
-
MFK Zemplin Michalovce18:00

Detay
Eliteliga Vorarlberg SpringAustria Lustenau II
-
Fc Langenegg18:00

Detay
Superliga Championship roundSlovan Bratislava
-
Spartak Trnava18:00

Detay
Eliteliga Vorarlberg SpringFC Wolfurt
-
FC Lauterach18:00

Detay
Superliga Relegation roundFC ViOn Zlate Moravce
-
AS Trencin18:00

Detay
Eliteliga Vorarlberg SpringRW Rankweil
-
SC Röthis18:00

Detay
Superliga Relegation roundFK Pohronie
-
18:00

Detay
Eliteliga Vorarlberg SpringSW Bregenz
-
SC Rheindorf Altach II18:00

Detay
Superliga Relegation roundFK Senica
-
FC Nitra18:00

Detay
Tercera Division Group 11CD Ferriolense
-
Felanitx18:00

Detay
1 HNLGNK Dinamo Zagreb
-
NK Slaven Belupo18:00

Detay
1 HNLHNK Rijeka
-
NK Lokomotiva Zagreb18:00

Detay
1st Division Relegation groupDoxa Katokopias
-
Olympiakos Nicosia18:00

Detay
1st Division Relegation groupEnosis Neon Paralimniou
-
Nea Salamina Famagusta18:00

Detay
1st Division Relegation groupPafos FC
-
Ethnikos Achnas18:00

Detay
FNLDukla Prague
-
Vysehrad18:00

Detay
FNLFK Usti Nad Labem
-
FC Sellier Bellot Vla18:00

Detay
FNLFK Varnsdorf
-
Viktoria Zizkov18:00

Detay
FNLFotbal Trinec
-
1 SK Prost18:00

Detay
FNLMFK Chrudim
-
Hradec Kralove18:00

Detay
FNLVitkovice
-
FC Zbrojovka Brno18:00

Detay
FNLSK Lisen
-
Vysocina Jihlava18:00

Detay
Promotion LigEtoile Carouge
-
AC Bellinzona18:00

Detay
VirsligaFS MettaLu
-
FK Jelgava18:00

Detay
Promotion LigFC Rapperswil-Jona
-
Stade Nyonnais18:00

Detay
Toppserien WomenKlepp
-
Sandviken18:00

Detay
Division IntermediaCA 3 de Febrero
-
General Caballero18:00

Detay
Division IntermediaClub Fernando de La Mora
-
Atyra FC18:00

Detay
Division IntermediaDeportivo Capiata
-
Deportivo Santani18:00

Detay
Division IntermediaRubio Nu
-
Independiente FBC18:00

Detay
Division IntermediaSportivo Iteno
-
Fulgencio Yegros18:00

Detay
Division IntermediaResistencia FC
-
CS 2 de Mayo18:00

Detay
Division IntermediaSportivo Trinidense
-
Sportivo Ameliano18:00

Detay
Division IntermediaTacuary de Asuncion
-
Club Guarani de Trinidad18:00

Detay
I ligaGKS Be
-
MKS Chojniczanka Chojnice18:00

Detay
II LigaGornik
-
Znicz Pruszkow18:00

Detay
III Liga Group 3Foto-Higiena GAC
-
Pniowek Pawlowice Slaskie18:00

Detay
III Liga Group 3Gornik Zabrze II
-
Lechia Zielona Gora18:00

Detay
III Liga Group 3Gwarek Tarnowskie Gory
-
Energetyk Row Rybnik18:00

Detay
III Liga Group 3MKS Piast Zmigrod
-
Polonia Bytom18:00

Detay
III Liga Group 3Miedz Legnica II
-
Ruch Zdzieszowice18:00

Detay
III Liga Group 3Rekord Bielsko Biala
-
Zaglebie II Lubin18:00

Detay
III Liga Group 3Sleza Wroclaw
-
LZS Starowice18:00

Detay
Bundesliga Relegation RoundAustria Wien
-
SC Rheindorf Altach18:00

Detay
Bundesliga Relegation RoundSKN St Pölten
-
Flyeralarm Admira18:00

Detay
Bundesliga Relegation RoundWSG Swarovski Tirol
-
SV Mattersburg18:00

Detay
Tercera Division Group 12CD Vera
-
CD Marino18:30

Detay
SuperettanGAIS Göteborg
-
Halmstads BK18:30

Detay
SuperettanLjungskile SK
-
Norrby IF18:30

Detay
Ligue 1Montpellier
-
Lille OSC18:30

Detay
EkstraklasaLech Pozna
-
Pogo18:30

Detay
PrvaLigaNK Aluminij Kidricevo
-
NK Tabor Se19:00

Detay
PrvaLigaNK Olimpija Ljubljana
-
A19:00

Detay
PrvaLigaN
-
NK Celje19:00

Detay
PrvaLigaRudar Velenje
-
NK Dom19:00

Detay
PrvaLigaTriglav Kranj
-
NK Maribor19:00

Detay
Premier LigSupersport United
-
Polokwane City19:00

Detay
Tercera Division Group 12CF Panaderia Pulido
-
Lanzarote19:00

Detay
Tercera Division Group 12UD Ibarra
-
CD Santa Ursula19:00

Detay
NLA WomenFF Lugano 1976
-
Grasshopper Zürich19:00

Detay
Premier Lig Main roundHibernians
-
Floriana19:00

Detay
Premier Lig Main roundMosta FC
-
Balzan19:00

Detay
1 LigAkhisarspor
-
Ümraniyespor19:00

Detay
Premier LigFC Rostov
-
Arsenal Tula19:00

Detay
I ligaPodbeskidzie Bielsko-Bia
-
Puszcza Niepo19:00

Detay
I ligaOlimpia Grudzi
-
Mied19:00

Detay
II LigaZKS Olimpia Elbl
-
Gryf Wejherowo19:00

Detay
Serie BChievoVerona
-
Frosinone19:00

Detay
III Liga Group 3MKS Kluczbork
-
Ruch Chorzow19:00

Detay
EliteserienValerenga IF
-
Molde FK19:00

Detay
African Nations Championship Group ACameroon
-
Zimbabwe19:00

Detay
NationalSC Toulon
-
Le Puy19:00

Detay
First DivisionZejtun Corinthians FC
-
Fgura United FC19:15

Detay
National LigBarnet
-
Notts County19:20

Detay
Bundesliga SRLBorussia Dortmund SRL
-
Bayern München SRL19:30

Detay
LaLiga SRLAthletic Bilbao SRL
-
Real Betis SRL19:30

Detay
Premier Lig SRLSheffield United SRL
-
Tottenham SRL19:30

Detay
Vysshaya LigDinamo Brest
-
Slavia Mozyr19:30

Detay
Oberliga Baden WuerttembergFC 08 Villingen
-
FSV 08 Bissingen19:30

Detay
Jordan LigAl Aqaba
-
Al Wihdat19:30

Detay
NLA WomenFC Zürich
-
FC Luzern Frauen19:30

Detay
Premier LigSheffield United
-
Tottenham19:30

Detay
BundesligaBorussia Dortmund
-
Bayern München19:30

Detay
EredivisieSparta Rotterdam
-
Heerenveen19:30

Detay
EredivisieVVV-Venlo
-
Willem II Tilburg19:30

Detay
SuperligaTSC Backa Topola
-
FK Crvena zvezda20:00

Detay
Premijer LigaFK Borac Banja Luka
-
20:00

Detay
Premijer LigaFK Tuzla City
-
FK Mladost Doboj-Kakanj20:00

Detay
Premijer LigaFK
-
FK Zvijezda 0920:00

Detay
Premijer LigaH
-
FK Sarajevo20:00

Detay
Premijer LigaRadnik Bijeljina
-
FK Sloboda Tuzla20:00

Detay
Premijer LigaNK
-
Vele20:00

Detay
Tercera Division Group 12Atletico Union Güimar
-
Tenerife B20:00

Detay
1 HNLHNK Hajduk Split
-
NK Vara20:00

Detay
1 Liga1 FC Slovacko
-
MFK OKD Karvina20:00

Detay
1 Liga1FK P
-
Slavia Praha20:00

Detay
1 LigaBanik Ostrava
-
Viktoria Plze20:00

Detay
1 LigaFK Jablonec
-
Slovan Liberec20:00

Detay
1 LigaMlada Boleslav
-
Fastav Zlin20:00

Detay
1 LigaSK Dynamo
-
SK Sigma Olomouc20:00

Detay
1 LigaSFC Opava
-
Bohemians Praha 190520:00

Detay
1 LigaSparta Praha
-
FK Teplice20:00

Detay
Serie ANapoli
-
Roma20:00

Detay
Primera Division AperturaClub Libertad
-
12 de Octubre de Itaugua20:00

Detay
Primera Division AperturaGeneral Diaz
-
Club Olimpia20:00

Detay
Primera Division AperturaGuairena FC
-
Nacional Asuncion20:00

Detay
Primera Division AperturaSol de America
-
River Plate de Asuncion20:00

Detay
Primera Division AperturaSportivo San Lorenzo
-
Guarani20:00

Detay
USL Lig OneFC Tucson
-
Forward Madison FC20:00

Detay
USL Lig OneGreenville Triumph SC
-
South Georgia Tormenta FC20:00

Detay
USL Lig OneNorth Texas SC
-
Orlando City B20:00

Detay
Primera Division AperturaSportivo Luqueno
-
Cerro Porteno20:00

Detay
Premier Lig Championship roundDesna Chernihiv
-
Shakhtar Donetsk20:00

Detay
Premier Lig Championship roundDynamo Kyiv
-
Oleksandria20:00

Detay
Primeira LigaVitoria de Guimaraes
-
Moreirense20:00

Detay
Premier Lig Championship roundZorya Luhansk
-
Kolos Kovalivka20:00

Detay
Premier Lig Relegation roundFC Lviv
-
SK Dnipro-120:00

Detay
Premier Lig Relegation roundKarpaty Lviv
-
Vorskla Poltava20:00

Detay
Premier Lig Relegation roundOlimpik Donetsk
-
Mariupol20:00

Detay
II LigaStal Stalowa Wola
-
Stal Rzeszow20:00

Detay
SuperligaFK In
-
FK Vojvodina20:00

Detay
SuperligaFK Macva
-
FK Spartak Subotica20:00

Detay
SuperligaFK Napredak Kru
-
FK Mladost Lucani20:00

Detay
SuperligaFK Partizan
-
FK 20:00

Detay
SuperligaFK Proleter Novi Sad
-
Javor Ivanjica20:00

Detay
SuperligaFK Rad Beograd
-
FK Vo20:00

Detay
SuperligaFK Radnik Surdulica
-
FK Radnicki Ni20:00

Detay
I ligaSandecja Nowy S
-
OKS Odra Opole20:10

Detay
NLA WomenFC Basel
-
Young Boys20:30

Detay
III Liga Group 2Baltyk Gdynia
-
Sokol Kleczew20:30

Detay
EredivisiePSV Eindhoven
-
Heracles Almelo20:45

Detay
Paulista Serie A3Barretos
-
Marilia21:00

Detay
Paulista Serie A3CA Linense
-
Rio Preto21:00

Detay
Paulista Serie A3Capivariano
-
EC Sao Bernardo21:00

Detay
Paulista Serie A3Comercial SP
-
Batatais FC21:00

Detay
Paulista Serie A3Desportivo Brasil
-
Olimpia FC21:00

Detay
Paulista Serie A3EC Noroeste
-
Gremio Osasco21:00

Detay
Paulista Serie A3Velo Clube
-
Paulista de Jundiai21:00

Detay
Paulista Serie A3Nacional SP
-
Primavera SP21:00

Detay
First DivisionCobh Ramblers
-
Wexford FC21:00

Detay
Major Lig SoccerChicago Fire
-
New York Red Bulls21:00

Detay
EkstraklasaLegia Warszawa
-
MZKS Arka Gdynia21:00

Detay
PremiershipAberdeen
-
Heart of Midlothian21:05

Detay
Premier LigBidvest Wits
-
AmaZulu21:15

Detay
Premier LigMaritzburg United
-
Mamelodi Sundowns21:15

Detay
First DivisionLongford Town
-
Cabinteely21:30

Detay
Premier DivisionSligo Rovers
-
Dundalk21:45

Detay
Serie C Girone ANovara
-
Arezzo21:45

Detay
Serie C Girone BImolese
-
Piacenza21:45

Detay
Serie C Girone CRieti
-
Avellino21:45

Detay
EredivisieAZ Alkmaar
-
Vitesse21:45

Detay
EredivisieFC Utrecht
-
Groningen21:45

Detay
LaLiga SRLEspanyol SRL
-
Levante SRL22:00

Detay
Division Profesional AperturaAlways Ready
-
Guabira Montero22:00

Detay
USL ChampionshipColorado Springs Switchbacks FC
-
New Mexico United22:00

Detay
USL ChampionshipEL Paso Locomotive FC
-
LA Galaxy II22:00

Detay
USL ChampionshipFC Tampa Bay Rowdies
-
Sporting Kansas City II22:00

Detay
USL ChampionshipFC Tulsa
-
Phoenix Rising FC22:00

Detay
USL ChampionshipHartford Athletic
-
Memphis 901 FC22:00

Detay
USL ChampionshipIndy Eleven
-
Louisville City FC22:00

Detay
USL ChampionshipOKC Energy FC
-
Austin Bold FC22:00

Detay
USL ChampionshipOrange County SC
-
Tacoma Defiance22:00

Detay
USL ChampionshipPittsburgh Riverhounds
-
Birmingham Legion FC22:00

Detay
USL ChampionshipReno 1868 FC
-
Las Vegas Lights22:00

Detay
USL ChampionshipRio Grande Valley FC
-
Sacramento Republic FC22:00

Detay
USL ChampionshipSan Diego Loyal SC
-
Real Monarchs SLC22:00

Detay
Major Lig SoccerOrlando City SC
-
Impact Montreal22:00

Detay
African Nations Championship Group AMali
-
Burkina Faso22:00

Detay
Coupe de la LigueParis Saint-Germain
-
Olympique Lyonnais22:10

Detay
Lig OneFalkirk FC
-
Airdrieonians22:20

Detay
Primeira LigaFC Famalicao
-
Sporting Braga22:30

Detay
Major Lig SoccerFC Dallas
-
Los Angeles FC22:30

Detay
Serie AJuventus
-
Torino22:45

Detay
FAW Welsh CupPrestatyn Town
-
The New Saints22:45

Detay
Northern Premier Lig Premier DivisionMorpeth Town
-
Whitby Town22:45

Detay
Liga Panamena de Futbol AperturaCD Universitario
-
Costa del Este FC23:00

Detay
Major Lig SoccerColumbus Crew
-
Toronto FC23:00

Detay
Primera Nacional Group AAtlanta
-
Estudiantes de Buenos Aires23:00

Detay
Primera Nacional Group ADeportivo Moron
-
CA Mitre23:00

Detay
Primera Nacional Group AEstudiantes Rio Cuarto
-
Club Atletico Alvarado23:00

Detay
Primera Nacional Group AFerro Carril Oeste
-
Belgrano23:00

Detay
Primera Nacional Group AIndependiente Rivadavia
-
San Martin de San Juan23:00

Detay
Primera Nacional Group ANueva Chicago
-
Guillermo Brown23:00

Detay
Primera Nacional Group APlatense
-
Agropecuario Argentino23:00

Detay
Primera Nacional Group ATemperley
-
Barracas Central23:00

Detay
Primera Nacional Group BAlmagro
-
Defensores de Belgrano23:00

Detay
Primera Nacional Group BCYB Ramon Santamarina
-
All Boys23:00

Detay
Primera Nacional Group BGimnasia Jujuy
-
Gimnasia y Esgrima Mendoza23:00

Detay
Primera Nacional Group BInstituto Cordoba
-
Atletico Rafaela23:00

Detay
Primera Nacional Group BDeportivo Riestra
-
Chacarita Juniors23:00

Detay
Primera Nacional Group BSan Martin de Tucuman
-
Quilmes23:00

Detay
Primera Nacional Group BSarmiento
-
Brown de Adrogue23:00

Detay
Primera Nacional Group BVilla Dalmine
-
Tigre23:00

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#


Tümünü Göster


Tümünü Göster


ORANI DÜŞEN MAÇLAR

Beyaz Rusya Premier Lig 05 Nisan 14:00
FC Vitebsk - Smolevichi
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.25
2.50
3.20
3.00
3.00
3.00
1.52
1.44
2.42
2.70
Beyaz Rusya Premier Lig 05 Nisan 14:00
Smolevichi - FC Vitebsk
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.80
2.60
2.62
2.62
2.62
2.90
1.40
1.40
2.87
2.87


Beyaz Rusya Premier Lig 05 Nisan 12:00
Energetik-BGU Minsk - FC Minsk
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.50
3.00
3.00
3.25
2.75
2.20
1.57
2.10
2.35
1.70

Tümünü Göster