Bugün ve Dünkü Maç Sonuçlarını Bizden Takip Edin! İddaa'da yer alan canlı maç sonuçları günlük olarak canlı skorları burada!

CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
CFA Super LigShijiazhuang Ever Bright
-
Tianjin TEDA13:00

Detay
Gold Coast Premier Lig Nerang
-
Surfers Paradise13:00

Detay
Liga Pro FIFA20 - 12 mins playFC Dimonchello
-
WestCoastUNT13:15

Detay
Niislel LigDeren
-
Athletic 22014:00

Detay
Premier LigHigh Quality United
-
Paro United FC14:00

Detay
Premier Lig WomenZvezda 2005 Perm
-
WFC Chertanovo Moskva15:00

Detay
Moscow ChampionshipTroitsk
-
FC Krylia Sovetov-Alyans15:00

Detay
CFA Super LigChongqing Dangdai
-
Qingdao Huanghai QPG15:00

Detay
U20 Western Australian Premier LigSorrento U20
-
Balcatta SC15:00

Detay
West State Lig Division 1ReserveForrestfield United SC
-
Olympic Kingsway SC15:00

Detay
Moscow ChampionshipTorpedo-M
-
Rodina-M16:00

Detay
UEFA Europa Lig SRLFC Shakhtar Donetsk SRL
-
Basel SRL16:00

Detay
Vysshaya Liga ReserveDynamo Brest Reserve
-
FK Slutsk Reserve16:00

Detay
Erovnuli LigaFC Samtredia
-
Saburtalo Tbilisi16:30

Detay
Erovnuli Liga 2FC Aragvi Dusheti
-
Shevardeni 190616:30

Detay
Erovnuli Liga 2FC Zugdidi
-
FC Rustavi16:30

Detay
National Lig 3FC Gori
-
Meshakhte Tkibuli16:30

Detay
National Lig 3FC Spaeri
-
FC Saburtalo Tiblisi II16:30

Detay
National First DivisionFree State Stars
-
Royal Eagles FC16:30

Detay
National First DivisionJomo Cosmos
-
Tshakhuma16:30

Detay
National First DivisionUthongathi
-
JDR Stars16:30

Detay
Liga Pro FIFA20 - 12 mins playCatalonia FC Esports
-
NyanCat FC16:30

Detay
Liga Pro FIFA20 - 12 mins playKazan Esports
-
WestCoastUNT16:55

Detay
Liga Pro FIFA20 - 12 mins playCatalonia FC Esports
-
Gambit Esports17:20

Detay
Persha LigaCherkaschyna
-
MFK Mykolaiv17:30

Detay
Liga Pro FIFA20 - 12 mins playNyanCat FC
-
WestCoastUNT17:45

Detay
VirsligaBFC Daugava Daugavpils
-
Riga FC18:00

Detay
VirsligaFS MettaLu
-
FK Tukums 2000TSS18:00

Detay
Premier Lig WomenRyazan-VDV
-
FC Zenit Saint Petersburg18:00

Detay
Premier Lig WomenWFC CSKA Moscow
-
WFC Krasnodar18:00

Detay
Premier Lig WomenWFC Lokomotiv Moscow
-
WFC Yenisey Krasnoyarsk18:00

Detay
Moscow ChampionshipNika
-
Boradigyakh Moskva18:00

Detay
UEFA Europa Lig SRLWolverhampton Wanderers SRL
-
Sevilla SRL18:00

Detay
Club Friendly GamesSSV Jahn Regensburg
-
1 FC Nürnberg18:00

Detay
Premier LigRotor Volgograd
-
Zenit St Petersburg18:00

Detay
Premijer LigaFK
-
FK Borac Banja Luka18:00

Detay
Liga Pro FIFA20 - 12 mins playGambit Esports
-
Kazan Esports18:10

Detay
II Liiga IdaPohiFC MC Tallinn
-
Tallinna JK Legion II18:30

Detay
Kakkonen Group BTPV Tampere
-
FC Jazz18:30

Detay
LFF CupFC Hegelmann Litauen Kaunas
-
FK Panev18:30

Detay
Club Friendly GamesPardubice
-
Bohemians Praha 190518:30

Detay
Cup1 HFK Olomouc
-
FC Slovan Rosice18:30

Detay
CupFrenstat Pod Radhostem
-
FC Dolni Bene18:30

Detay
CupFC Hiiumaa
-
Keila JK18:30

Detay
Liga Pro FIFA20 - 12 mins playWestCoastUNT
-
Catalonia FC Esports18:35

Detay
CupViimsi JK
-
Maardu Linnameeskond19:00

Detay
CupViljandi JK Tulevik
-
FC Maardu Aliens19:00

Detay
3 Division HelsinkiUusimaa 2Ponnistajat
-
Nopsa19:00

Detay
3 Division Keski-Pohjanmaa - VaasaNorvalla FF
-
Kasko IK19:00

Detay
SuperligaSpartak Trnava
-
MFK Ru19:00

Detay
Premier LigMamelodi Sundowns
-
Orlando Pirates19:00

Detay
Ligue 1AS Soliman
-
US Ben Guerdane19:00

Detay
Club Friendly GamesFC Chomutov
-
FK Usti Nad Labem19:00

Detay
Club Friendly GamesRed Star
-
US Lusitanos Saint-Maur19:00

Detay
Liga Pro FIFA20 - 12 mins playGambit Esports
-
NyanCat FC19:00

Detay
UEFA Champions Lig Preliminary RoundFC Drita
-
Linfield FC19:00

Detay
KFV CupDSG Ferlach
-
St Margarethen19:00

Detay
CupFC Maksatransport
-
Tallinna JK Legion19:00

Detay
Division 1Najran SC
-
Al-Batin19:10

Detay
Division 1Al Mojzel
-
Al-Nahda19:15

Detay
Regionalliga TirolSVG Reichenau
-
WSG Swarovski Tirol II19:15

Detay
Eliteliga VorarlbergFC Lauterach
-
SC Röthis19:15

Detay
Division 1Albukairiya
-
Al-Jabalain19:20

Detay
Liga Pro FIFA20 - 12 mins playKazan Esports
-
Catalonia FC Esports19:25

Detay
Lig Cup Premier Group BHapoel Kfar Saba
-
Hapoel Hadera19:30

Detay
Lig Cup Premier Group BMaccabi Netanya
-
Maccabi Petach Tikva19:30

Detay
Lig Cup Premier Group CBnei Yehuda Tel Aviv
-
Ashdod SC19:30

Detay
LFF CupDainava Alytus
-
FK Riteriai19:30

Detay
Division 1Al Ain Atawlah
-
Al-Kawkab19:30

Detay
2nd SNLNK Krka
-
Rudar Velenje19:30

Detay
Division 1Jeddah Club
-
Al Tai19:35

Detay
Eredivisie Comeback TournamentFC Emmen
-
Groningen19:45

Detay
Liga Pro FIFA20 - 12 mins playNyanCat FC
-
Kazan Esports19:50

Detay
1st DivisionKFUM Oslo
-
Lillestrom SK20:00

Detay
PremiershipDundee United
-
Hibernian20:00

Detay
SuperligaM
-
FC Nitra20:00

Detay
SuperettanAkropolis IF
-
GIF Sundsvall20:00

Detay
SuperettanHalmstads BK
-
Östers IF20:00

Detay
Club Friendly GamesATSV 1898 Erlangen
-
TSV Buch20:00

Detay
Club Friendly GamesFC Kray
-
SpVgg Steele 030920:00

Detay
Club Friendly GamesFC Union RB Weinland Gamlitz
-
TUS St PeterO20:00

Detay
Club Friendly GamesFSV Salmrohr
-
Trier-Tarforst20:00

Detay
Club Friendly GamesSV RB Pichler Bau Gralla
-
SV Pachern20:00

Detay
Club Friendly GamesSV Strass
-
USV Siebing20:00

Detay
Club Friendly GamesWestfalia 04 Herne
-
RW Oberhausen20:00

Detay
Premier LigRubin Kazan
-
Lokomotiv Moscow20:00

Detay
Regionalliga TirolKufstein
-
SC Imst 193320:00

Detay
Regionalliga TirolSV Hall
-
SV Wörgl20:00

Detay
Premijer LigaNK
-
Vele20:00

Detay
Parva LigaFC Tsarsko Selo Sofia
-
Etar Veliko Tarnovo20:00

Detay
Club Friendly GamesVK Westhoek
-
K Eendracht Wervik20:15

Detay
Liga Pro FIFA20 - 12 mins playWestCoastUNT
-
Gambit Esports20:15

Detay
Club Friendly GamesCO Trivieres
-
RUS Binche20:30

Detay
Club Friendly GamesFV Bad Vilbel
-
SC Dortelweil20:30

Detay
Club Friendly GamesSV Wolfsberg
-
Flavia Solva20:30

Detay
Regionalliga TirolSchwaz
-
Wacker Innsbruck II20:30

Detay
CupTallinna FC Pocarr
-
SC ReUnited20:45

Detay
Premier LigKlaksvikar İtrottarfelag
-
İtrottarfelag Fuglafjarðar21:00

Detay
Leinster Senior Lig Senior DivisionUsher Celtic Senior Team
-
FC Transylvania21:00

Detay
Lig Cup Premier Group CBeitar Jerusalem
-
Hapoel Tel Aviv21:00

Detay
SuperligaSlovan Bratislava
-
MFK Zemplin Michalovce21:00

Detay
Ligue 1US Monastir
-
Hammam-Lif21:00

Detay
Club Friendly GamesVV IJsselmeervogels
-
USV Hercules21:00

Detay
Regionalliga TirolSV Telfs
-
FC Kitzbühel21:00

Detay
ALF Championship Vysshaya LigaSyabar-Berton LI
-
Phoenix21:15

Detay
Moscow ChampionshipTsentavr Moscow
-
Ssh-4 Legion21:40

Detay
FAI CupCork City
-
Longford Town21:45

Detay
FAI CupDundalk
-
Waterford21:45

Detay
BotolaCA Youssoufia Berrechid
-
Mouloudia Oujda22:00

Detay
BotolaHassania Agadir
-
Raja Club Athletic22:00

Detay
UEFA Europa Lig Knockout stageShakhtar Donetsk
-
FC Basel22:00

Detay
UEFA Europa Lig Knockout stageWolverhampton
-
Sevilla22:00

Detay
Serie B Promotion PlayoffsSpezia
-
ChievoVerona22:00

Detay
1 deild WomenİA Akranes
-
Afturelding22:15

Detay
ALF Championship Vysshaya LigaDubl
-
Zapad 322:30

Detay
1 deild WomenAugnablik Kopavogur
-
Grotta23:00

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#




Süper Lig Puan Durumu

# TAKIM P G M
Başakşehir FK69205
Trabzonspor65185
Beşiktaş621910
Sivasspor60178
Alanyaspor57169

Tümünü Göster